Przewędrowałem wiele krain w poszukiwaniu utraconych ziem, z których wygnały mnie narodziny na tamtym świecie, szukając także istot mi podobnych Bernard Shaw
Blog > Komentarze do wpisu
Elżbieta Cherezińska,moje dedykacje

Pomimo tego że błędnik mi zwariował dwa dni wcześniej, szłam na targi książki bardziej płynąc niż idąc, to jestem ogromnie szczęśliwa że dotarłam na spotkanie z autorką. To co w książkach było tylko zapowiedzią miało dokładne odzwierciedlenie w bezpośrednim kontakcie z pisarką. Jestem zauroczona Panią Elżbietą Cherezińską, jej wiedzą, erudycją , bezpośredniością czyli same ochy i achy. Dziękuje bardzo za wspólną dyskusje i czekam z niecierpliwością na nowe książki. A dla zainteresowanych donoszę że była rozważana możliwość kontynuacji losów Szczury  na blogu Północna Droga. Oczekuje i Szczury i Einara i wszystkiego co wyjdzie spod pióra Elżbiety Cherezińskiej.

To spotkanie było niezwykle energetyzujące i ważne. A oto dedykacje które otrzymałam, ja wierna fanka:)

 

 

 

poniedziałek, 14 czerwca 2010, martan07

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2010/06/19 08:35:11
Jaka ciepła dedykacja! :) Widać, że warto było się na takie spotkanie wybrać. ;-)
Mnie zawsze ciekawi, co kryje się za nazwiskiem autora na okładce, jaka osoba, jaka osobowość.
pozdrawiam!
-
be.el
2010/08/10 11:53:19
Ja też chcę!!!!!!! Cudne książki. Bardziej przypadła mi do serca Sigrun:) Widziałam panią Elżbietę w telewizji i zrobiła wrażenie osoby bardzo przyjaznej, ciepłej i bardzo ... przystępnej. Mam nadzieję, że kiedyś wybiorę się na jakiś wieczór autorski i też zdobędę dedykację:)
-
2010/08/12 15:40:43
be.el tego Ci życzę, spotkania z Panią Elżbietą. Z pewnością dostarczy wielu wrażeń. Poluj więc na autograf.